Staň se členem Monks Labu

Ikona pro Začátečníky v Monkslabu

Monk Junior

Pro nováčky v našem Monks Labu. Můžeš přijít kdykoli v rámci otevíracích hodin, kdy jsou přítomni asistenti, kteří ti poradí a pomůžou, když budeš potřebovat.

399 Kč s DPH za měsíc

Ikona pro Pokročilé členy Monkslabu

Monk Senior

Pro zkušenější, kteří mají něco málo kutilství za sebou. Jakožto senior máš k dispozici Monks Lab celý jeden den v týdnu, tedy 24 hodin.

599 Kč s DPH za měsíc

Ikona pro Experty v Monkslabu

Monk Expert

Pro ty, kteří jsou s námi už delší dobu. Máš přístup do Monks Labu 24/7. Můžeš vyrábět, obrábět, tisknout, řezat a šroubovat bez přestání a do sytosti.

799 Kč s DPH za měsíc

Jak se stát Junior členem Monks Lab?

Přijď se s námi seznámit do Labu

Než začneš cokoli kutit, potřebuješ vědět, kde, co a jak. To ti všechno ukážeme a vysvětlíme osobně v Monks Labu. Prohlídky se konají každou středu v 18:00. Jsou zdarma a bez registrace. Tak prostě přijď.

Nejbližší akce

Zaškol se a zaplať členství

Když se ti u nás bude líbit, můžeš se na prohlídce rovnou nechat zaškolit na jakýkoli stroj a rovnou zaplatit Junior členství. Seniorem a Expertem se můžeš stát až po uplynutí krátké doby. Více info ti dáme osobně přímo v Monks Labu.


Nejbližší akce

Ikona Domečku se srdíčkem - pro text o Monkslab přehlídce

Monks Lab přehlídka

Přijď se podívat, jak to u nás vypadá a chodí. Ukážeme ti, co všechno v dílně máme a jak to u nás funguje. Dozvíš se, co všechno v Monks Labu vyrobit jde a co naopak nejde. Registruj se na Facebooku. Registrace je zdarma.

Ikonka pre Hookamonk spot

Hands-on test první elektronické dýmky na světe

V Monks Labu se vyrábí takový unikát, jako je první elektronická dýmka na světě. A ty máš tu možnost vidět nejen to, jak se vyrábí, ale také ji společně s námi testovat. Přijď ochutnat a popovídat si o všem technickém i netechnickém u šálku čaje. A dýmky samozřejmě. Registruj se na Facebooku. Registrace je zdarma.


Kde nás nájdete?

Naše dílna je schovaná uprostřed sídliště na pražském Spořilově v prostorách firmy TopMonks. Dostaneš se k nám autobusem na zastávku Hlavní, Choceradská nebo Nad pahorkem. Pro aktivnější jedince je i možnost dorazit pěšky ze zastávky metra Roztyly. Uber k nám na rozdíl od navigace od Google maps trefí vždycky. Dorazíš-li ze směru od parkoviště, je třeba ještě obejít budovu.

Volej ve dne v noci. Snad to zvedneme.
+420 608 026 645

Nerad telefonuješ nebo nechceš riskovat, že to nezvedneme? Napiš nám.
hello@monkslab.cz

A nebo víš co? Rovnou se u nás stav.
Struhařovská 2931/9, 141 00 Praha